Queue Import (2.1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Port
vi: Cổng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Migration
vi: Nâng cấp
