Queue Import (2.1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Host
bn: হোস্ট

en: Port
bn: পোর্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
