Queue Import (2.1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Host
he: שם שרת

en: Port
he: פורט

en: About
he: אודות

en: Migration
he: מיגרציה
