Queue Import (2.1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Host
hr: Poslužitelj

en: About
hr: Opis
