Queue Import (2.1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Port
ku: دەروازە

en: About
ku: دەربارە
