Queue Import (2.1.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Database
lv: Datubāze

en: Host
lv: Serveris

en: Port
lv: Ports

en: About
lv: Par

en: Migration
lv: Migrācija
