Queue Import (2.1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Database
sv: Databas

en: Host
sv: Värd

en: About
sv: Om

en: Migration
sv: Migrering
