Queue Import (2.1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Database
ca: Base de dades

en: Host
ca: Servidor

en: About
ca: Detalls

en: Migration
ca: Migració
