Queue Import (2.1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Host
fa: میزبان

en: Port
fa: درگاه

en: About
fa: درباره
