Queue Import (2.1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Host
hy: Հոսթ

en: Port
hy: Պորտ
