Queue Import (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: About
az: Haqqında

en: Migration
az: Miqrasiya
