Queue Import (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Host
ta: புரவலன்

en: About
ta: பற்றி
