Queue Import (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Database
tr: Veritabanı

en: Host
tr: Sunucu

en: About
tr: Hakkında

en: Migration
tr: Göç
