Queue Import (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Database
ja: データベース

en: Host
ja: ホスト

en: Port
ja: ポート

en: About
ja: アバウト

en: Migration
ja: マイグレーション
