Queue Import (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Port
nl: Poort

en: About
nl: Over

en: Migration
nl: Migratie
