Queue Import (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Database
uk: База даних

en: Host
uk: Хост

en: Port
uk: Порт

en: Process queue
uk: Обробити чергу

en: About
uk: Про модуль

en: Migration
uk: Перенесення...
