Queue Mail (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: mail
fi: posti

en: 1 second | @count seconds
fi[0]: 1 sekunti
fi[1]: @count sekuntia

en: Module name
fi: Moduulin nimi

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fi: Virhe lähetettäessä sähköpostia (lähettäjä %from, vastaanottaja %to).

en: Queue status
fi: Jonon tila
