Queue Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: mail
cy: post

en: Module name
cy: Enw modiwl

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
cy: Gwall wrth yrru e-bost (o %from i %to).
