Queue Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: mail
sk: pošta

en: 1 second | @count seconds
sk[0]: 1 sekunda
sk[1]: @count sekundy
sk[2]: @count sekúnd

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sk: Chyba pri posielaní e-mailu (odosielateľ %from adresát %to).
