Queue Mail (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: mail
sv: e-post

en: 1 second | @count seconds
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Module name
sv: Modulnamn

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sv: Fel vid sändning av e-post (från %from till %to).
