Queue Mail (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Mail
hr: E-pošta

en: Testing
hr: Testiranje

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
hr: Pogreška prilikom slanja e-pošte (od %from za %to).
