Queue Mail (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: seconds
fi: sekuntia

en: Testing
fi: Testaus

en: 1 second | @count seconds
fi[0]: 1 sekunti
fi[1]: @count sekuntia

en: Module name
fi: Moduulin nimi

en: not set
fi: ei asetettuna

en: Queue status
fi: Jonon tila

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
fi: Virhe sähköpostin lähetyksessä (lähettäjä %from vastaanottajalle %to vastausosoitteella %reply).
