Queue Mail (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: 1 second | @count seconds
ar[0]: 0 ثواني
ar[1]: ثانية واحدة
ar[2]: ثانيتان
ar[3]: @count ثواني
ar[4]: @count ثانية
ar[5]: @count ثانية

en: Module name
ar: إسم الوحدة

en: not set
ar: غير محدد

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
ar: خطأ في الارسال ( من %from  الى %to   للرد على %reply ).
