Queue Mail (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: seconds
cs: sekund

en: Testing
cs: Testování

en: 1 second | @count seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: @count sekundy
cs[2]: @count sekund

en: Module name
cs: Název modulu

en: not set
cs: nenastaveno

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
cs: Chyba při odesílání emailu (z %from na %to s odpovědí na %reply).
