Queue order UI (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
