Queue order UI (8.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Cron
uk: Крон

en: Default weight
uk: Базова вага

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Queues
uk: Черги

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
