Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
