Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Cron
fr: Tâche planifiée (cron)

en: Default weight
fr: Poids par défaut

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Queues
fr: Files d'attente

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
