Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Configuration
pt: Configuração

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
