Queue order UI (8.x-1.0-rc4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Cron
tr: Dönemsel görev

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
