Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Logging
ar: تسجيل

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصّص
