Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Priority
es: Prioridad

en: Logging
es: Registro

en: All
es: Todo(s)

en: Custom
es: Personalizado
