Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Logging
et: Logimine

en: All
et: Kõik

en: Custom
et: Kohandatud
