Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Logging
fi: Lokit

en: All
fi: Kaikki

en: Custom
fi: Oma

en: Queue ID
fi: Jonon ID
