Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Priority
fr: Priorité

en: Logging
fr: Journalisation

en: All
fr: Tout

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Queue ID
fr: Identifiant (ID) de la file d'attente
