Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Logging
he: רישום ביומן

en: All
he: הכל

en: Custom
he: מותאם
