Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Priority
id: Prioritas

en: Logging
id: Pengelogan

en: All
id: Semua

en: Custom
id: Tersuai
