Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: All
is: Allt

en: Custom
is: Sérsniðið
