Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Priority
ja: 優先度

en: Logging
ja: ログ記録

en: All
ja: すべて

en: Custom
ja: カスタム
