Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
