Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Logging
ro: Logare

en: All
ro: Toate

en: Custom
ro: Personalizat
