Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Priority
ru: Приоритет

en: Logging
ru: Журналирование

en: All
ru: Все

en: Custom
ru: Собственная

en: Queue ID
ru: ID очереди
