Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Logging
uk: Журналювання

en: All
uk: Все

en: Custom
uk: Власний

en: Queue ID
uk: ID черги
