Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Logging
ca: Registre

en: All
ca: Tot

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Queue ID
ca: ID de la cua
