Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: All
cs: Vše

en: Custom
cs: Vlastní
