Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Logging
da: Logning

en: All
da: Alle

en: Custom
da: Tilpasset

en: Queue ID
da: K
