Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Priority
de: Priorität

en: Logging
de: Protokollierung

en: All
de: Alle

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Queue ID
de: ID der Warteschlange
