Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Logging
eu: Sarbidea

en: All
eu: Guztiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
