Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Logging
gl: Rexistro

en: All
gl: Todo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Queue ID
gl: ID da cola
