Queue Processor (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: All
hi: सभी

en: Custom
hi: मनपसंद
